Главная / АГРОНОВИНИ / Зернотрейдер Louis Dreyfus відкриває бізнес в Україні, купуючи 1000 вагонів за $35 млн від ЄБРР

Зернотрейдер Louis Dreyfus відкриває бізнес в Україні, купуючи 1000 вагонів за $35 млн від ЄБРР

Глобальний зернотрейдер Louis Dreyfus відкриває залізничний бізнес в Україні. Гроші будуть використані на закупівлю в Україні до 1000 залізничних зерновозів. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) надає компанії кредит в розмірі до $35 млн на купівлю 1000 вагонів-зерновозів, повідомляє в четвер, 5 вересня, прес-служба представництва ЄБРР в Україні.

За даними міжнародної фінансової організації, Україна стає все більш значущим ринком поставок зерна в світовому масштабі, а новий спільний проект ЄБРР та Louis Dreyfus повинен посилити цей тренд.

«Гроші будуть використані на закупівлю до 1000 залізничних вагонів-зерновозів, що значно полегшить логістичну діяльність компанії в сфері обробки зерна. LDC зможе диверсифікувати наявні у неї засоби перевезення зерна з сільськогосподарських районів України в її порти. Нові залізничні вагони зменшать обсяг зерна, яке перевозиться вантажним автотранспортом, і завдяки цьому допоможуть зменшити річний обсяг викидів CO2 на 8510 тонн «, — підкреслили в ЄБРР.

До інформації: в листопаді 2018 року голова наглядової ради Louis Dreyfus Holding B V Маргарита Луї-Дрейфус відвідала Україну. В ході візиту глава компанії заявила, що трейдер планує істотно збільшити інвестиції в Україну в найближчі роки.

Як відомо, Louis Dreyfus Company (штаб-квартира — Амстердам, Нідерланди) спеціалізується на торгівлі сільськогосподарською продукцією та добривами. Контролює близько 10% світового обсягу торгівлі сировинними товарами. Входить до четвірки найбільших агротрейдерів світу — так звану ABCD (ADM, Bunge, Cargill, Louis Dreyfus). Компанія в 2018 році збільшила чистий прибуток у порівнянні з 2017 роком на 12% — до $355 млн.

До інформації: Фонд державного майна відмовився від рішення приватизувати Державну продовольчо-зернову корпорацію (ДПЗКУ).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Вирощування спаржі: як ринок цього овочу набирає популярності в Україні і чи можна на ньому заробити?

Сезон спаржі у розпалі. Утім, цей овоч в Україні поки що не дуже популярний. Натомість ...

David Montgomery Womens Jersey