Як вибрати зернозбиральний комбайн

Від правильного вибору зернозбирального комбайна залежатиме отриманий результат від усіх зусиль фермера протягом року. У період проведення жнив, ця машина повинна працювати без збоїв, поломок і простоїв.

А який зернозбиральний комбайн найкращий, як правильно вибрати, на що слід звернути першочергову увагу далі в статті.

Як вибрати зернозбиральний комбайн
Як вибрати зернозбиральний комбайн

Важливість зернозбирочного комбайну складно переоцінювати

Вирощування зернових, а особливо пшениці, в нашій країні давно традиційно вважається однією з передових галузей сільського господарства. Від урожаю зерна в сезоні багато в чому залежить дохід та продовольче благополуччя країни загалом, та успішний бізнес аграріїв зокрема. У процесі вирощування зернових найважливішою ланкою є збирання врожаю. Її успішність залежить від того, які зернозбиральні комбайни використовуються.

До того ж тимчасовий інтервал зернозбиральної компанії дуже невеликий (термін збирання, наприклад, пшениці становить лише в середньому 14 коротких днів на рік). Вкрай важливо і вчасно встигнути зібрати весь урожай, і зробити цю роботу якісно, ​​з мінімальними втратами.

Аграрії вважають за краще імпортні зернозбиральні комбайни

Останнім часом спостерігається помітне зростання числа сучасних імпортних моделей комбайнів на полях країни. І на запитання, який зернозбиральний комбайн кращий — напевно, немає чіткої однозначної відповіді. Очевидно, що підбирати їх необхідно із потреб кожного підприємства. А ось на що варто звернути пильну увагу першочергово – для цього є низка рекомендацій.

На що дивитися, вибираючи зернозбирочний комбайн

Будь-які комбайни – це складний, багатофункціональний механізм. Просто виділити єдину «оптимальну» характеристику агрегату з урахуванням усіх потреб та виробничих вимог дуже складно.

Але можна вибрати кілька технічних характеристик, на які потрібно звернути увагу насамперед при пошуку зернозбирального комбайна.

Одним із найважливіших показників є енергозбереження. Це виправдано постійним зростанням цін на всі енергоносії. Необхідно підібрати оптимальне співвідношення потужності двигуна агрегату до технологічної потреби енергії на роботу машини.

При цьому основним показником результативності роботи комбайна є величина намолота зерна на рік. Саме цей показник характеризує можливості комбайна і те, наскільки правильно організована робота.

Додаткові параметри, на які варто звернути увагу під час вибору зернозбирального комбайна:

  • Місткість бункера,
  • ширина молотарки,
  • ширина захоплення жниварки,
  • відносні середні втрати зерна,
  • надійність та тривалість роботи,
  • Доступність запчастин для комбайна,
  • передбачуваний обсяг робіт із збирання зерна (залежно від ступеня врожайності та розміру угідь).

Зернозбиральні комбайни відрізняються за типом молотильно-сепаруючого пристрою (МСУ). Є 3 основних типи:

  • роторне;
  • гібридна;
  • барабанний (клавішний) пристрій.

На який бренд треба звернути увагу більше всього

Сівалка Kuhn PREMIA 9000 TRC має гідравлічну систему зміни тиску на сошники в діапазоні від 20 до 80 кг, що дозволяє проводити якісний посів як за класичною технологією, так і за мінімальною технологією після дискових культиваторів-лущильників.
Запчастини KUHN ви завжди можете знайти на офіційному сайті компанії.

Незважаючи на велику робочу ширину, сівалка зручна для транспортування: секції складаються вздовж, а рама в складеному положенні має ширину всього 3,5 м.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *