Яке місце займають вогнетривкі двері у протипожежній системі будівлі

Яке місце займають вогнетривкі двері у протипожежній системі будівлі
Яке місце займають вогнетривкі двері у протипожежній системі будівлі

Запобігти спалаху на всі сто відсотків практично неможливо. Природні явища, короткі замикання, а також людський фактор – для початку масштабної пожежі може бути достатньо однієї іскри. Тому пожежна безпека включає не тільки рекомендації щодо запобігання загорянню, а й елементи, що використовуються для мінімізації збитків та захисту людей, які можуть бути на території об’єкта.

З цією метою використовуються різні протипожежні перешкоди. Це можуть бути двері, люки, вікна та багато іншого.

Ми розповімо, яке місце у захисті будівлі від вогню займають вогнетривкі протипожежні двері з дерева. А купити їх так, щоб ціна не викликала жалю можна через інтернет-магазин Cortez: https://cortez.ua/ua/g27931688-derevyannye-protivopozharnye-dveri. Адже вартість – від виробника.

Чому такі важливі дерев’яні протипожежні двері Cortez

Скляні, металеві, а також дерев’яні протипожежні двері є конструктивним елементом, який використовується для заповнення прорізів у протипожежних перешкодах (це можуть бути як перегородки, так і стіни). Простіше кажучи, їх наявність дозволяє людям переміщатися між окремими приміщеннями у звичайному режимі та блокувати вогонь під час пожежі. Протипожежні двері з дерева або іншого вогнетривкого матеріалу поставляються у зборі та складаються з рухомих та нерухомих компонентів. Наприклад, коробка та дверне полотно.

Значимість таких перешкод неможливо переоцінити. Адже завдяки їм будівля залишається функціональною в ламінарному режимі, а при загорянні вони не дають поширюватися по всій її площі:

  • відкритому полум’ю;
  • тепловому випромінюванню;
  • газоподібним продуктам горіння.

Наявність правильно встановлених вогнестійких сертифікованих дверей врятувала безліч життів.

Купити вогнетривкі протипожежні двері з дерева в Україні, ціна виробника

Зауважте, що всі елементи системи пожежної безпеки регламентуються законодавчо. І протипожежні двері з дерева не є винятком. Наскільки вони вогнетривкі має бути підтверджено документально. Це з’ясовується у процесі вогневих випробувань, після чого модель одержує відповідний сертифікат.

Якщо ви хочете купити якісні дерев’яні протипожежні двері в Україні, зв’яжіться зі співробітниками компанії Cortez. Оскільки йдеться про виробника, ціна буде вигідною.

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *