Частка свинини у м’ясній переробці зросла

Джерело фото: aggiemeat.tamu.edu

Частка свинини у м’ясній переробці зросла

Тваринництво
31 серпня 2021.
08:00

231

М’ясопереробні підприємства України протягом січня-липня 2021 р. виробили 185,3 тис. т свинини. Це на 8% більше ніж за відповідний період минулого року.

Про це повідомляє Асоціація свинарів України з посиланням на дані Держстату.

Як зазначається, за сім місяців випуск охолодженої, мороженої свинини, а також копчених та солених виробів з неї збільшився на 8,2% чи 14 тис. т. Основу такої позитивної зміни заклав приріст виробництва охолодженої свинини на 6% через переважну питому вагу такої продукції в структурі переробки.

Тим не менш, додаткову підтримку забезпечила і активніша на 43% ніж торік заморозка свинини.

Хоча й має незначну частку в структурі переробки, делікатесна група — солена, сушена або копчена свинина — також «додала» 8,4% порівняно з аналізованим періодом минулого року.

«Завдяки цьому та дещо повільнішим темпам нарощування промислового виробництва охолодженого та мороженого м’яса, субпродуктів та жиру (+5,4%), питома вага свинини у цій структурі зросла з 18,6% у січні-липні 2020-го до 19,5% за аналогічний період цього року», — коментують аналітики АСУ.

Сукупний випуск м’яса, субпродуктів та жиру за результатами січня-липня склав 950 тис. т, що на 2,75% перевищує доробок м’ясопереробної галузі за аналогічний період минулого року.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *