Главная / ТВАРИННИЦТВО / Львівщина збільшила поголів’я свиней на 25%

Львівщина збільшила поголів’я свиней на 25%

Львівщина збільшила поголів’я свиней на 25%

Тваринництво
26 квітня 2019.
11:59

582

Обсяг сільськогосподарського виробництва у Львівській області протягом січня-березня 2019 року зріс на 12,6% порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Сільськогосподарські підприємства наростили обсяги виробленої продукції на 29,5%, говориться у повідомленні Львівської облдержадміністрації.

«Збільшення обсягів валового виробництва відбулось за рахунок збільшення обсягів вирощування сільськогосподарських тварин, зокрема, свиней на 44,6%, птиці свійської на 14,3%. Збільшено обсяги виробництва молока на 0,4 тис.т, виробництва м’яса в живій вазі на 6,2 тис.т», — говориться у повідомленні.

Відтак, поголів«я свиней станом на 1 квітня 2019 року становить 283,6тис.голів, що більше до відповідної дати попереднього року на 57,7 тис.гол, або 25,5%.

«Загалом за темпами зростання валового виробництва сільськогосподарської продукції у січні-березні 2019року Львівщина посідає 2 місце серед регіонів України, за обсягами виробництва — 7 місце», — уточнили в ОДА.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Українця засудили за вбивство курки

У Дніпропетровській області, Новомосковський міськрайонний суд, засудив жителя міста Перещепино до 5 років, за вбивство ...

David Montgomery Womens Jersey