Главная / ТВАРИННИЦТВО / Прибутковість молока за рік зросла майже на 40%

Прибутковість молока за рік зросла майже на 40%

Прибутковість молока за рік зросла майже на 40%

Тваринництво
05 вересня 2019.
09:51

192

Український молочний індекс (УМІ) у серпні зріс на 2,6% до липня. Це було найбільше зростання для серпня протягом останніх шести років.

Про це повідомив економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) Андрій Ярмак на своїй сторінці в Facebook.

«Умовна прибутковість виробництва молока в комерційних господарствах України (УМІ) була в серпні 2019 року вже на 38,9% (на 33,6% в липні) вищою, за минулорічну в тому ж місяці. Це чергова найбільша різниця за місяць в поточному році», — йдеться у повідомленні.

УМІ в серпні 2019 р. був на 24,5% вищим, ніж в середньому за останні 7 років для цього місяця.

Крім того, у січні-серпні індекс був вищим за минулорічний на 18,9%, а також вищим за середній за цей період протягом останніх семи років на 11,6%.

«Тому, не зважаючи на складний рік для галузі переробки молока і цілком імовірного зниження експорту за підсумками календарного року, маємо досить непогані результати для виробників. Кращі за рівнем прибутковості виробництва молока роки були лише до 2015 року, але з того часу професійні виробники молока значно підвищили ефективність, тому в окремих господарствах ситуація є досить позитивною», — підкреслив експерт.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Молочний кластер в Україні може отримувати $1,5 млн прибутку

Молочний кластер на базі сімейних молочних ферм планують створити у Хмельницькій області. Про це йдеться ...

David Montgomery Womens Jersey