Світова торгівля курятиною зросте за рахунок України та Китаю

Світове виробництво м’яса бройлерів у 2022 році становитиме 100,97 млн т.

Про це свідчать дані Міністерства сільського господарства США (USDA), говориться у повідомленні Союзу птахівників України. 

Як зазначається, підвищення прогнозу для України значною мірою компенсує зниження у Бразилії та країнах ЄС. Інфляція у Бразилії послаблює внутрішній попит, тоді як виробники країн ЄС продовжують наражатися на високі ціни на корми та відновлюватись після спалахів високопатогенного пташиного грипу.

«Прогноз на світовий експорт м’яса бройлерів на 2022 рік переглянуто у бік збільшення на 1% порівняно з квітнем до 13,5 млн т, оскільки покращення прогнозу експорту з України та Китаю більш ніж компенсує скорочення постачань із ЄС та Великої Британії. Прогнозується подальше падіння імпорту м’яса бройлерів до Китаю, оскільки відновлення внутрішнього виробництва свинини послаблює попит на інші тваринні білки. Зниження внутрішнього попиту також підтримує історично високий рівень експорту з Китаю», — додають експерти. 

Аналітики підкреслили, що прогноз щодо виробництва та експорту м’яса бройлерів в Україні зазвичай не переглядається для липня. Однак зміни зроблені через складну та мінливу внутрішню ситуацію в країні, а також значні зміни в експортній політиці та покращення доступу до міжнародних ринків порівняно з квітневим прогнозом.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *