Главная / ТВАРИННИЦТВО / Вплив сезонності на пропозицію свинини стає все більш відчутним

Вплив сезонності на пропозицію свинини стає все більш відчутним

Вплив сезонності на пропозицію свинини стає все більш відчутним

Тваринництво
26 червня 2020.
11:26

338

Третя декада червня почалася з висхідного руху цін  на свинину — середньоринкова позначка зросла на 1,8% проти попереднього тижня.

Про це йдеться у повідомленні Асоціації свинарів України.

«Як і очікували постачальники живця напередодні попередніх торгів, товарне поголів«я піднялося в ціні на 0,25-1,5 грн/кг. У наслідок цього діапазон закупівельних цін на свиней забійних кондицій на 26-му тижні зсунувся у бік підвищення на півгривні: за підсумками торгів попереднього тижня більшість товарних партій реалізовували по 43,5-45,5 грн/кг, а середня ціна зупинилася на рівні 44,5 грн/кг», — йдеться у повідомленні.

За відгуками операторів ринку, вплив сезонних чинників на пропозицію живця стає все більш відчутним: спекотні погодні умови вповільнили темпи приросту маси свиней, що суттєво корегує кількість наявного товарного поголів«я у забійній кондиції.

«З огляду на це, виробники свинини вважають, що на початку липня ціни закупівлі залишаться в межах цьоготижневого діапазону. На їх думку, сезонна обмеженість пропозиції «балансуватиме» з відносно млявою реалізацією після тривалих святкових вихідних. Крім цього, окремі переробники ще попереднього тижня відзначали поступове відновлення споживчої активності у курортних зонах на Півдні країни», — повідомляють в асоціації.

 

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Ціни на молоко пішли вгору

Ціни на молоко пішли вгору Тваринництво 01 липня 2020. 10:25 266 Ціни на молоко-сировину почали ...

David Montgomery Womens Jersey