Українські сировари витіснять імпорт, якщо не зловживатимуть цінами

Іноземних конкурентів на українському ринку сиру стане менше.

Завозити великі обсяги того ж польського сиру вже не вийде. Це стає просто невигідно, оскільки з 20 липня такий товар зразу подорожчав на 25%, пише «Інфагро».

«Якщо українські сировари не почнуть піднімати ціни на свою продукцію, імпорт сиру скоро має суттєво скоротитися, з’явиться можливість збільшення виробництва вітчизняного товару. Оскільки ціна тепер важлива навіть для гурманів, українці будуть купувати вітчизняний сир. Тож сироварам зараз аж ніяк не варто зловживати збільшенням цін, без європейських конкурентів можна буде заробити значно більше на обсягах», — пояснили експерти. 

Нарощування експорту також сприятиме збільшенню виробництва. Навіть якщо прийдеться трохи знизити ціну, то торгівля все одно буде досить прибутковою за рахунок девальвації гривні й більших оборотів, додають спеціалісти.

«Тож скоро виробники сиру, які до недавнього часу знижували випуск через падіння попиту, активізуються. У серпні виробництво і сиру, і сирних продуктів може збільшитись відсотків на 10», — прогнозують експерти.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *