Главная / ТВАРИННИЦТВО / Закупівельні ціни на свинину пішли в рост

Закупівельні ціни на свинину пішли в рост

Закупівельні ціни на свинину пішли в рост

Тваринництво
29 листопада 2019.
09:11

371

Середні ціни на свиней забійних кондицій наприкінці осені додали 4% порівняно з попереднім тижнем, перевищивши 46 грн/кг.

Про це повідомляє Асоціація свинарів України.

«Середня ціна на свинину живою масою цього тижня зросла на 1,8 грн/кг та склала 46,14 грн/кг. Очікування операторів ринку живця стосовно відновлення цін справдились: у ході минулих торгів виробники свинини скорегували ціни на 1-2,5 грн/кг. У відповідь на це діапазон закупівельних цін цього тижня підвищився до 45-47 грн/кг», — інформують в асоціації.

Гравці ринку живця очікують, що на цьому висхідний рух цін не зупиниться. Так, опитування серед учасників Асоціації «М«ясної галузі» свідчить про намір переробників закуповувати живець на наступний тиждень по 46-47 грн/кг. З іншого боку, виробники свинини відзначають, що під кінець поточного тижня закупівельники демонструють готовність до вищої максимальної позначки цінового діапазону.

«Тож досить вірогідно, що з початком зими верхня межа цінового коридору перетне рівень 48 грн/кг», — прогнозують в асоціації. 

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

ТОП-10 найбільших виробників свинини України

ТОП-10 найбільших виробників свинини України Тваринництво 28 травня 2020. 11:58 245 «АПК-Інвест» стало лідером серед ...

David Montgomery Womens Jersey