Главная / ТВАРИННИЦТВО / Закупівельні ціни на свинину продовжують падати, але меншими темпами

Закупівельні ціни на свинину продовжують падати, але меншими темпами

Закупівельні ціни на свинину продовжують падати, але меншими темпами

Тваринництво
26 жовтня 2018.
09:56

1047

Зниження закупівельних цін на ринку живця упродовж другої половини жовтня продовжився, проте темпи дещо вповільнюються.

Про це йдеться у повідомленні Асоціації свинарів України (АСУ).

Як зазначається, ціни на свиней забійних кондицій в середині місяця послаблювалися в середньому на 2%. Втім цьоготижнева позначка скоротила відставання до 1,5%.

«У другій половині жовтня верхня та нижня межі діапазону закупівельних цін понизилися на 1 грн/кг у порівнянні з попереднім тижнем, що відгукнулося відповідним рухом середньоринкового показника до 46,5 грн/кг. Більшість виробників розраховували, що відповідні ціни залишаться актуальними і протягом третьої декади жовтня. Проте м’ясопереробники очікували на подальше пониження цін закупівлі, вважаючи, що нижній їх рівень може опуститися до «бар’єрної» цінової позначки — до 44 грн/кг», — говориться у повідомленні.

Також в АСУ зазначили, що цьоготижневе опитування м’ясопереробників вказало на те, що їх прогнози були досить точними. Так, більшість партій цього тижня закуповували по 44-46 грн/кг.

«Представники м«ясопереробної галузі одноголосно відзначають скорочення обсягів збуту через сезонне послаблення споживчої активності та підготовку населення до опалювального сезону. Хоча частина з них зауважує перевищення пропозиції свинини над попитом, цей профіцит не є значним. З іншого боку, оператори звертають увагу на посиленіший тиск на ціни з боку торгівельних мереж. Тому не виключають можливості подальшого зниження максимальної цінової позначки до 45 грн/кг», — додали в АСУ.

Водночас, окремі закупівельники висловлюють очікування на стабілізацію у першій половині листопада, що на їх думку, передуватиме традиційному пожвавленню торгівлі у кінці осені.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перша партія української яловичини пішла в Китай

Перша партія української яловичини пішла в Китай Тваринництво 13 листопада 2019. 17:41 212 Перша партія ...

David Montgomery Womens Jersey