Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
Половину доходів українці витрачають на їжу | ► КОППСТ

Половину доходів українці витрачають на їжу

Середньостатистична українська сім’я витрачає щомісяця 8,8 тис. грн. Однак левова частка з них – 8 тис. грн. – йдуть на базові потреби: їжу, проїзд в транспорті, зв’язок та навчання дітей. Решту вони інвестують в банківські депозити, нерухомість і ремонт власних квартир. Такі дані наводить Державна служба статистики за результатами опитування домогосподарств в першому кварталі 2019 року. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на інформаційне агентство «Новий формат».

З усіх витрат українців ключовий статтею залишається харчування – 44,7% від усіх витрат або 3592 грн. Найбільше грошей у них йдуть на м’ясо (896 грн.), однак, з огляду на вартість, основним продуктом є хліб та інші вироби з борошна (633 грн.).

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *