Главная / АГРОНОВИНИ / Україна поставила до Лівану рекордний обсяг кукурудзи за 4 роки

Україна поставила до Лівану рекордний обсяг кукурудзи за 4 роки

У липні 2019 р. Ліван імпортував максимальний для даного місяця обсяг української кукурудзи за останні 4 роки — 27,5 тис. т. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

При цьому в липні 2016 р. експортні поставки української зернової продукції в даному напрямку становили 17,5 тис. т, в липні 2017 року — 14,2 тис. т, а в липні минулого року знизилися до 6 тис. т.

«Спостерігається в поточному році відновлення інтересу до закупівель української кукурудзи, що свідчить про високий потенціал даного регіону збуту. Це особливо обнадіює в умовах сформованого на поточний момент низького попиту на українську кукурудзу (перш за все, з боку азіатських імпортерів) та високу конкуренцію з боку аргентинських зернових культур, які через девальвацію національної валюти стала вельми привабливою в ціновому аспекті, а також на тлі істотного нарощування темпів експорту бразильської кукурудзи», — зазначила керівник відділу зернових ринків« АПК-Інформ»Анна Танская.

Також експерт підкреслила, що всього за перші 10 місяців 2018/19 МР Ліван імпортував близько 264 тис. т української кукурудзи, що вже перевищує результат як за весь 2017/18 МР (123,2 тис. т), так і 2016/17 МР (227,4 тис. т).

«В цілому, згідно з прогнозом «АПК-Інформ», експорт української кукурудзи за підсумками 2018/19 МР перевищить 300 тис. т», — підсумувала керівник відділу зернових ринків.

До інформації: Україна є ключовим постачальником пшеничного борошна в Ліван.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Вирощування спаржі: як ринок цього овочу набирає популярності в Україні і чи можна на ньому заробити?

Сезон спаржі у розпалі. Утім, цей овоч в Україні поки що не дуже популярний. Натомість ...

David Montgomery Womens Jersey