Главная / АГРОБІЗНЕС / Оренда автонавантажувачів: переваги послуги та вигоди для замовника

Оренда автонавантажувачів: переваги послуги та вигоди для замовника

Оренда автонавантажувачів: переваги послуги та вигоди для замовника
Оренда автонавантажувачів: переваги послуги та вигоди для замовника

Серед складської підлогової підйомно-транспортної техніки найбільшого поширення набули вилкові навантажувачі, який використовуються для різних видів робіт із вантажами, зокрема:

  • розвантаження;
  • підняття;
  • штабелювання;
  • транспортування по всій території підприємства;

Жодне промислове підприємство та жоден сучасний великий склад не може обійтися без вилкового навантажувача: з його допомогою вдається оптимізувати робочий процес та істотно скоротити виробничі витрати на вантажно-розвантажувальні та транспортні роботи.

Існує велика різноманітність моделей навантажувачів, у яких основним пристосуванням для захоплення вантажу є вила, що представляють собою дві металеві балки. Такі автонавантажувачі можуть мати додаткові опції та різні додаткові робочі інструменти. Зокрема, комплектація автонавантажувача вилкового може бути доповнена:

  • пристроєм для горизонтального переміщення вил (ця функція вкрай необхідна, особливо у тих випадках, коли навантажувач не може впритул під’їхати до місця навантаження або розвантаження);
  • регулятором захоплення (якщо вантаж крихкий, з ним потрібно працювати дуже обережно, не пошкодивши його цілісності);
  • спеціальним захопленням для окремих категорій вантажів (наприклад, для підйому рулонних або круглих виробів).

Навантажувачі відносяться до категорії універсальної техніки, яка необхідна практично на будь-якому підприємстві, незалежно від сфери його діяльності, де є значний вантажообіг. Однак ціна автонавантажувача вилкового досить висока. Тому великим попитом користується послуга оренди навантажувачів.

Особливості оренди автонавантажувачів

Якщо ви хочете орендувати навантажувач, компанія «Денал Груп» — до ваших послуг! Дана компанія пропонує складську спецтехніку Toyota, Still, BT, Jungheinrich та інших відомих світових брендів. Фахівці компанії допоможуть вам підібрати найбільш підходящу модель автонавантажувача, виходячи з особливостей майбутніх підйомно-транспортних робіт. До речі, багато замовників вважають за краще орендувати автонавантажувач «під ключ», при цьому орендодавець додатково надає:

  • якісне паливо для заправки;
  • досвідченого оператора-водія для керування машиною.

 

Замовивши оренду навантажувача в «Денал Груп», ви зможете отримати у своє розпорядження сучасну багатофункціональну техніку за мінімальні гроші й одночасно уникнути клопоту, пов’язаного з її обслуговуванням та управлінням. Усі подробиці можна уточнити на сайті https://denal.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Лабораторные исследования для изучения почвы

Лабораторные исследования для изучения почвы

Лабораторные исследования для изучения почвы Для изучения почвы необходимо провести ряд полевых и лабораторных исследований. ...

David Montgomery Womens Jersey