Відсьогодні “Укроборонпром” офіційно припинив свою діяльність

Діяльність держконцерну “Укроборонпром” офіційно припинено з 29 червня 2023 року. Правонаступником реорганізованого концерну стане акціонерне товариство “Українська оборонна промисловість”. Оновлене підприємство також на 100% належатиме державі.

6260_1556035560_atoo.jpg (52.19 Kb)

Про це повідомила пресслужба “Української оборонної промисловості” (УОП). “Наступний крок – переведення штату, передача майна та подальші трансформаційні процеси. Далі – формування наглядової ради відповідно до стандартів OECD”, – зазначив міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Реформа “Укроборонпрому” готувалася до повномасштабного вторгнення РФ. Як пояснював прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, реорганізація концерну допоможе Україні побудувати один із найпотужніших оборонно-промислових комплексів у світі.

За його словами, нове підприємство, зокрема, залучатиме інвестиції у виробництво зброї, техніки та амуніції. А зміна моделі управління дасть змогу посилити взаємодію з іноземними партнерами України.

Ще 2022 року до розпорядження OBOZREVATEL потрапив проєкт постанови про створення УОП. У ньому наголошувалося, що заміна “Укроборонпрому” на правонаступника стане важливим кроком на шляху:

запровадження моделі корпоративного управління суб’єктами господарювання Організації економічного співробітництва та розвитку;
формування передумов підвищення конкурентоспроможності державних підприємств ОПК;
створення умов залучення інвестицій в ОПК.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *