Виробництво унікальних мінеральних добрив на Львівщині (відео)

На Львівщині працює унікальний завод, який виготовляє ефективні мінеральні добрива для кислих ґрунтів. Унікальність заводу в тому, що виробник тісно співпрацює з вченими та науковцями, пише “Агро-Центр”.

Вчені та виробники мінеральних добрив успішно співпрацюють у Львівській області на заводі “ТЕТРА-АГРО”. На підприємстві виготовляють мінеральні добрива, які спрямовані спеціально для кислих українських ґрунтів.

В зоні АТО фермер розбудовує село та створює нові робочі місця (відео)

Результати від використання добрив вивчають науковці з Львівського національного аграрного університету. Для наукової роботи використовують дослідницькі поля.  Для своїх добрив, підприємство використовує спеціальну фосфорну сировину, яку привозять з Єгипту та хлористий калій з Білорусії, раніше використовували український, проте, українські родовища закрилися. На єгипетській сировині зупинилися через характеристики, які ідеально пасують саме для українських земель.

“Ми не просто беремо те, що є на ринку. Ми знайшли родовище, яке ідеально підходить для нас. В Єгипті воно фасується спеціально для “ТЕТРА-АГРО”.  Ми беремо те, що нам потрібно: по вмісту засвоюваної речовини та по вмісту мікроелементів. Те, що ідеально підходить для нашого виробництва і відповідно для споживання нашими фермерами.”

— розповів власник, Сергій Прокопенко.

Завод “ТЕТРА-АГРО” приклад того, як спільні зусилля науковці та агрономів допомагають створити якісний український продукт, який може конкурувати з іноземними добривами.

Команда програми “Ля Село” відвідала виробництво та дізналася всі тонкощі роботи:

Фермери критично оцінили якість аграрної освіти в Україні (результати дослідження)

Джерело: news.agro-center.com.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *