Україна незабаром запустить новий зерновий коридор

Україна незабаром запустить новий зерновий коридор через Молдову та Румунію. Цей маршрут експорту матиме важливе значення не лише для самої України та країн-партнерів, а й для глобальної продовольчої безпеки.

4618_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на брифінгу за підсумками переговорів зі своїм румунським колегою Клаусом Йоханнісом. Зустріч відбулася 10 жовтня у Бухаресті.

“Уже скоро запрацює зерновий коридор з України через Молдову до Румунії… Що матиме велике значення не лише для нас, а й для Європи та світу загалом”, – заявив Зеленський.

За його словами, “зерновий коридор” є яскравою ілюстрацією того, якою може бути економічна співпраця у форматі Україна – Румунія – Молдова. Зеленський зазначив, що спільні проекти створять “дуже потужну основу” не лише для розвитку цих трьох країн, а й для розвитку усієї Європи.

Він уточнив, що співпраця допоможе всім трьом країнам пожвавити власну економіку. Зокрема, воно дає стимули для розвитку бізнесу та інфраструктури, а це, у свою чергу, допомагає створити додаткові робочі місця.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *