Українське зерно: п’ять країн ЄС пожалілися в Єврокомісію

Болгарія, Румунія, Польща, Угорщина та Словаччина направили до Європейської комісії листа, в якому закликали застосувати заходи щодо дешевої сільськогосподарської продукції з України.

1138_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)

Країни ЄС заявили, що дешеве українське зерно “поглинає їхні експортні ринки”, повідомляє Reuters із посиланням на Міністерство сільського господарства Угорщини.

У листі, підписаному міністрами, вказано, що Брюсселю необхідно запровадити заходи. Необхідні рішення наче захистять ринки країн-членів, що межують з Україною. На їхню думку, це допоможе їм використовувати весь свій експортний потенціал.

Серед ймовірних заходів пропонується запровадження імпортних мит на найбільш “чутливі сільськогосподарські продукти”.

Більші розміри українських фермерських господарств, як заявили міністри, роблять експорт зерна з України дешевшим. Внаслідок цього фермерів з ЄС “витісняють з їхніх традиційних експортних ринків”.

Вони вважають, що фермери Болгарії, Польщі, Угорщини, Румунії та Словаччини “зазнали значних збитків” після того, як ЄС призупинив імпортні квоти та мита на зерно з України минулого року.

Міністри також закликають Європейську комісію розглянути у звіті, чи відповідають українські правила виробництва стандартам ЄС.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *