75 українських фермерок навчатимуться бізнесу та агротехнологій у рамках Програми TalentA-2021 від Corteva Agriscience

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience оголошує про завершення відбору учасниць інноваційної освітньо-грантової Програми TalentA-2021 для розвитку та підтримки талановитих сільських жінок-фермерок з метою сприяння покращанню продовольчої безпеки суспільства в межах корпоративних Цілей сталого розвитку 2030. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз Corteva Agriscience.

Усього на участь у Програмі було подано 125 заявок, що на 30% більше, ніж минулого року. Організаційний комітет відібрав анкети фермерок, котрі офіційно зайняті в сільському господарстві та мешкають у населеному пункті з чисельністю не більше 10000 осіб. Загальна кількість учасниць зросла майже вчетверо — з 20 у 2020 році до 75 у новому сезоні.

До списку учасниць Програми увійшли жінки віком від 20 до 70 років з Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей, котрі працюють у різних сферах сільського господарства — займаються вирощуванням зернових, овочівництвом, тваринництвом, птахівництвом, бджільництвом та садівництвом. 

Список фіналісток розміщено на сайті Програми.

11 травня розпочнеться інтенсивне навчання в освітньому онлайн-хабі Програми TalentA, який включатиме модулі з soft skills, новітніх методів та інструментів розвитку бізнесу, ефективного маркетингу, фінансів, інноваційних агротехнологій, сталого розвитку та юридичної грамотності. 

Своїм досвідом та знаннями з учасницями ділитимуться відомі експерти викладацької та бізнес-спільноти, державних інституцій та донорських програм, а також практики фермерських господарств, кооперативів, профільних комерційних структур. Фахівці компанії Corteva Agriscience також доєднаються до тренерського складу і поділяться з учасницями передовим досвідом світових аграрних інновацій, фінансових рішень та знаннями з розвитку ділових навичок лідерів.

Навчання завершиться у серпні підсумковим тестуванням. За його результатами та на підставі наданих проєктних концепцій буде визначено групу фіналісток, які змагатимуться за три гранти від компанії Corteva Agriscience на реалізацію мікропроєктів, спрямованих на покращення продовольчої безпеки громад. Цього року грантовий фонд становить 22000 доларів США та буде розподілений таким чином: за перше місце учасниця отримає 10000 доларів США, за друге — 7000 доларів США, за третє — 5000 доларів США. На етапі підготовки конкурсних проєктів учасниці тісно співпрацюватимуть з командою менторів, які допоможуть їм чітко визначити й опрацювати тему проєкту в усіх його складових — від концепції та стратегії до бюджету та соціального впливу й партнерства. 

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *