Аграрії Львівщини зібрали більше 1 млн т зернових

Агровиробники Львівської області зібрали ранніх зернових культур на площі 231,1 тис. га, намолотили понад 1 млн тонн зерна, середня врожайність становить 45,4 ц/га. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сайт облдержадміністрації.

Як зазначили в департаменті АПК облдержадміністрації, високих показників урожайності ранніх зернових культур досягли у сільськогосподарських підприємствах наступних районів:

Сокальського — 58,5 ц/га (на 0,5 ц/га більше минулого року),

Кам’янка-Бузького — 58,2 ц/га (на 0,2 ц/га більше),

Буського — 57,8 ц/га (на 3,8 ц/га більше),

Бродівського — 53,9 ц/га (на 4,9 ц/га більше),

Радехівського — 51,3 ц/га (на 4,3 ц/га більше),

Жовківського — 50,6 ц/га (на 3,6 ц/га більше).

Аграрії продовжують жнивувати — збирають  пізні  культури, зокрема гречку, яку зібрали на 6% площ.

«Зважаючи на особливості цьогорічних погодних умов (посуха, заморозки, затоплення) завдяки вмілим протистоянням цим викликам аграрії  досягли хороших результатів. В яких би умовах не працювали наші аграрії, вони добре обізнані, досвідчені, технологічно дисципліновані та організаційно спроможні використовувати сучасні методи та підходи у провадженні сільськогосподарського виробництва», — зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Юлія Шопська.

За її словами, на звільнених від урожаю площах, аграрії ведуть підготовку грунту та  посів озимих культур вже наступного урожаю.

“Станом на сьогодні аграрії посіяли ріпаку озимого на площі 23,6 тис. га та озимих зернових на площі 3,8 тис. га”, — додала Юлія Шопська.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *