John Deere представила новий зернозбиральний комбайн S400

Компанія John Deere представила новий зернозбиральний комбайн серії S400, який вже успішно себе показав на полях Бразилії при збиранні сої та кукурудзи, але відмінно підходить і для роботи з іншими зерновими культурами. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

Машина, призначена в першу чергу для середніх і малих фермерських господарств, створена на основі інноваційних технологій і відрізняється рядом переваг: вона проста в експлуатації, мінімізує втрати при збиранні, дає краще очищення і, як наслідок, більш високу якість зерна.

За словами Родріго Бонато, директора з продажу John Deere в Бразилії, новий комбайн здатний забезпечити підвищення продуктивності на 25%, а також підвищити якість зерна на 50% і знизити втрати на 75%. Цього вдалося досягти за рахунок ексклюзивної роторної технології John Deere — Rotor TriStream ™, яка передбачає наявність децентралізованого ротора і трьох секцій. Раніше ця технологія використовувалася тільки на комбайнах високої потужності і вперше була застосована на машинах для середніх і малих господарств.

Комбайн з однороторним молотильно-сепаруючим пристроєм приводиться в дію за допомогою двигуна John Deere об’ємом 6,8 л. Машина сумісна з жатками 600R і 600F. Модель оснащена системами точного землеробства: AutoTrac, Harwest Doc, JDLink. Крім того, на комбайні встановлено ексклюзивна розробка John Deere — система Active Terrain Adjustment, яка зводить до мінімуму втрати зерна при підйомі або спуску з пагорба.

При розробці моделі враховувався нерівний рельєф, яким характеризуються південні регіони Бразилії, що також актуально і для ряду областей України. При нерівностях рельєфу поля часто відрізняються неправильною формою, що вимагає додаткових маневрів і руху заднім ходом. Тому новий комбайн S440 володіє зменшеним радіусом повороту, що дає економію часу на маневрах до 25% і, як наслідок, підвищує швидкість збирання.

Крім того, відносно невелика маса комбайна в поєднанні з опцією повного приводу знижують навантаження на ґрунт і його ущільнення, а також дозволяють ефективно працювати на заболочених землях, де більш важкі машини можуть загрузнути. Менша вага також дає додаткову перевагу у вигляді паливної економічності.

Комбайн S400 буде доступний для попереднього замовлення у дилерів з осені 2021 роки, поставки почнуться з 2022 р.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *