Главная / АГРОНОВИНИ / Аграрії висміяли «прогнозистів» за «космічний» врожай зерна

Аграрії висміяли «прогнозистів» за «космічний» врожай зерна

Посіви кукурудзи у Київські області: качанів нема

Українські фермери обурені останнім прогнозом врожаю зернових, який тиждень тому оприлюднила Українська зернова асоціація.

 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на glavcom.ua.

Нагадаємо, ця структура лобіює інтереси експортерів зерна в Україні, і завжди протистоїть будь-яким обмеженням для вивезення збіжжя за кордон. 

4 серпня УЗА заявила, що Україна, яка пережила безсніжну зиму та посушливу весну, збере рекордний врожай. Така заява збурила аграріїв.

Зокрема, учасники групи «Спілка аграріїв України» у коментарях до заяви Асоціації нагадують, що з огляду на низку обставин цього року рекордні врожаї неможливі навіть теоретично. Зокрема аграрії згадують і про відсутність снігу взимку, дощів навесні, посуху на півдні України, які згубно вплинула на посіви.

«Одеська область практично вся «випала». В цілому на півдні України дуже слабкі врожаї. Невже середина і «верх» України компенсують урожай?», — питають аграрії. 

«Та й у центрі врожай ранніх зернових «не ахті», це в них по кабінетах рекордні врожаї», — відповідають коментатори у групі.

«Поспілкуйтесь з аграріями, подивіться на поля, південь України, просто жах, центральна частина сохне. Які рекорди? Не пишіть дурниць», — наголошують фахівці.

«Від незнання ситуації і відсутності достовірної інформації в районах пишуть дурню», — наголошують аграрії.
Крім того учасники аграрної групи наголошують, що ця статистика — це «дані з космосу», «кукурудзи не буде», «половина України засохла», а такий моніторинг роздувається, щоб скинути ціну на зерно.

«А у них кожен рік рекордний. Звикли до радянської прикрашеної статистики. А хай би реально проїхались по регіонах. Я такого тяжкого року не пам’ятаю», — йдеться в повідомленні групи «Спілка аграріїв України».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Потрібно скасувати першочергове право орендаря на викуп землі, — правозахисник Гунько

Анатолій Гунько Після відкриття ринку землі потрібно внести правки в закон і скасувати першочергове право ...

David Montgomery Womens Jersey