Аграрний комітет пропонує аграріям збільшити дотації до 11,1 млрд грн

Комітет з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України вніс пропозицію збільшити фінансування державної підтримки для українських аграріїв на 2022 рік. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на rada.gov.ua.

«Комітет з питань аграрної та земельної політики на своєму засіданні 22 вересня розглянув проєкт закону про державний бюджет України на 2022 рік, №6000. За результатами розгляду народні депутати ухвалили рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти за основу проєкт закону з урахуванням висловлених пропозицій та змін. Зокрема, пропонується внести такі зміни до додатку 3-го та 4-го проекту закону про державний бюджет України на 2022 рік, збільшивши видатки загального фонду за бюджетними програмами державного бюджету Міністерству аграрної політики та продовольства України», — йдеться в повідомленні. 

Таким чином, рішення комітету з даного питання з додатками буде направлено Комітету з питань бюджету, Кабінету міністрів України та Міністерству фінансів України. 

«Члени комітету підтримали пропозицію збільшення фінпідтримки с/г виробникам на 6,7 млрд грн — до 11,1 млрд грн», — написав Сергій Лабазюк, народний депутат, член Аграрного комітету ВРУ, у своєму Telegram-каналі. 

«Під час засідання також було ухвалено рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти у другому читанні та в цілому як закон з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій проєкт закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання розвитку виноградарства в Україні, №2064», — додали у ВРУ.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *