Аграрний комітет Ради підтримав законопроєкт, який дозволить ліквідувати багатомільярдний корупційний ринок, – Кисилевський

Україна стала на один крок ближче до скасування корупційних схем при зміні цільового призначення землі. Аграрний комітет Верховної Ради щойно підтримав для розгляду у другому читанні законопроєкт №9627. Він передбачає кардинальне спрощення процедури зміни цільового призначення землі з сільськогосподарської на промислову.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці заступника голови Комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитра Кисилевського.

«Прискорення та скасування певних процедур дозволить скоротити час від подання заявки на зміну цільового призначення землі під будівництво заводу до її затвердження з 1-3 років до 1,5 місяці. Це буде дуже актуально, коли в Україні почнеться післявоєнна відбудова економіки. Ми маємо запропонувати інвесторам зручну й швидку процедуру виділення землі під промислові обʼєкти», – написав Кисилевський.

З його слів, вже зараз це спрощення дозволить ліквідувати багатомільярдний корупційний ринок для чиновників, які поколіннями заробляли на «прискоренні» дозволів. Після прийняття закону №9627 сенс хабарів за переведення землі з сільськогосподарської у промислову просто втрачається.

Кисилевський відзначив, що ця ініціатива є одним з елементів Плану розвитку переробної промисловості в Україні.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *