Агрохолдинг ТАС Агро зібрав на Вінниччині перший врожай цукрового буряку

Агрохолдинг ТАС Агро цьогоріч вперше зібрав урожай цукрового буряку. На Вінниччині під нову для компанії культуру було виділено 300 га. Середня врожайність склала 60 т/га. В компанії зазначили, що це гарний показник для Вінниччини, зважаючи на непрості кліматичні умови, недостатню кількість вологи та якість ґрунтів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на GrowHow.

За словами генерального директора ТАС Агро Олега Заплетнюка, цукрові буряки – це доволі складна культура для вирощування, яка потребує вищого пілотажу агрономії. Він зазначив, що з освоєнням нової культури у компанії справилися на відмінно.

«У важкий час для нашої країни, питання ефективності сільськогосподарського виробництва набуло надважливого значення. В силу певних чинників багатьом господарствам довелося переглядати власні сівозміни та знаходити нові рішення. Одним із таких рішень для компанії ТАС Агро стало впровадження у сівозміну нової для нас культури – цукрового буряку. Після завершення сезону та підбивання підсумків будемо приймати рішення щодо можливого розширення вирощування даної культури», – сказав Олег Зеплетнюк.

Вивезення зібраного урожаю з полів підприємства продовжується. Уся кількість цукрового буряку законтрактована Гайсинським цукровим заводом, для подальшої переробки.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *