Акційні пропозиції від Ерідон

Компанія «Ерідон» запустила акцію «Заряджай посіви АЗОТОМ і СІРКОЮ – отримуй зарядну станцію!», яка дозволяє взяти участь у розіграші десяти найсучасніших зарядних станцій EcoFlow Delta 2.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу компанії «Ерідон».

У період дії акційної пропозиції сільгоспвиробники, які замовлять 80 і більше тонн рідкого азотно-сірчане добрива Thio-Sul® від компанії Tessenderlo Kerley, отримають можливість взяти участь у розіграші зарядних станцій EcoFlow Delta другого покоління. Період дії акції: з 01.01.2023 по 27.04.2023, детальна інформація розміщена за посиланням.

Це не перша акція від «Ерідон» у цьому році. Нещодавно компанія запровадила безпрецедентну акцію на насіння кукурудзи RAGT під назвою «Назад у майбутнє!», запропонувавши 10 гібридів з ФАО від 220 до 380 за цінами з минулого та фіксованою вартістю на майбутнє. Ціни та деталі пропозиції за посиланням.

Окрім цього, у 2023 році продовжує діяти програма лояльності Eridon Business Club, яка передбачає бонуси та додаткові вигоди за купівлю ЗЗР і насіння від постачальника IFAGRI, а також добриво Thio-Sul®. Оновлені умови програми за посиланням.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *