Главная / АГРОНОВИНИ / ALFA Smart Agro в Білій Церкві починає виробництво гербіцидів в формі суспоемульсій

ALFA Smart Agro в Білій Церкві починає виробництво гербіцидів в формі суспоемульсій

На Білоцерківському заводі препаративних форм ALFA Smart Agro встановлена ​​інноваційна лінія по виробництву гербіцидів в формі суспензійних емульсій. Виробнича потужність лінії складає близько 20 тон готової продукції на добу. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Інфоіндустрія.

Виробництво суспензійних емульсій є технологічно складним процесом, оскільки вимагає з’єднання органічних та неорганічних речовин. Мікрочастинки діючих речовин покриваються органічної оболонкою, яка забезпечує максимально тривалу дію препарату та посилену ефективність. Завдяки наявності органічних компонентів, суспоемульсіі мають більш м’яку дію на культурні рослини.

«Для аграріїв початок виробництва суспензійних емульсій на БЗПФ означає новий рівень якості таких препаратів. Ми ретельно контролюємо кожен етап — від перевірки якості сировини до підтвердження відповідності готового продукту міжнародним стандартам CIPAC. Препарати, які будуть проводитися на новій лінії, мають складні рецептури, які розроблені вченими ALFA Smart Agro. Але технологічні можливості БЗПФ дозволяють успішно вирішувати саме такі завдання», — каже Роман Шпаченко, директор Білоцерківського заводу препаративних форм.

Лінія для виробництва суспензійних емульсій встановлена ​​в окремому цеху, де, в відповідність до міжнародних стандартів Crop Life, розміщено виключно виробництво гербіцидів. Таким чином, повністю виключається можливість перехресного забруднення під час виробництва гербіцидів та інших видів ЗЗР. Цей цех повністю відділений від інших приміщень, доступ в нього регламентований згідно зі світовими стандартами галузі.

Першим продуктом, який буде проведений на новій лінії буде двокомпонентний грунтовий гербіцид Оскар Преміум® (пропізохлор, 450 г/л + тербутілазін, 215 г/л).

Найближчим часом ALFA Smart Agro перенесе на БЗПФ виробництво популярного післясходового системного гербіциду Хаммер Дуо® (2,4 Д-2-етилгексиловий ефир, 491,5 г/л + флорасулам, 8,5 г/л), який також має формуляцію суспензійний емульсії.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...