Главная / АГРОНОВИНИ / Alibaba допоміг 100 тисячам китайських фермерів створити канали на Youtube

Alibaba допоміг 100 тисячам китайських фермерів створити канали на Youtube

Чень Цзюбей (стрімерський псевдонім Сянсі Цзюмей) веде пряму трансляцію зі свого села на платформі Taobao. Об этом пишет propozitsiya.com з посиланням на інформаційне видання Medium.

Сільське життя не сприяє фінансовому процвітанню: робота з землею забирає багато часу, а це в основному монотонна низькокваліфікована праця, яка за визначенням не може приносити більший прибуток.

Як не сумно, але багато людей в провінції живуть в бідності: така проблема не тільки в Росії, але і в Китаї. Але там намагаються знайти оригінальне рішення проблеми. Корпорація Alibaba через інтернет-магазин Taobao запустила новий проект: live-стрім з села. Можливо, самі колоритні селяни колись стануть справжніми зірками інтернету з мільйонами передплатників.

По-перше, міським жителям сільське життя здається цікавою екзотикою. По-друге, прямі трансляції банально допомагають продати урожай. Якщо ви як юридична особа підписані на відеоканал певного фермера, то можете на власні очі спостерігати, як постачальник вирощує урожай і дотримується всіх вимог по збору і зберігання продукту. В результаті, у стримерів товар розкуповують набагато швидше, ніж у інших фермерів: в ЗМІ повідомляли, що один live-стример недавно продав 1000 тон апельсинів лише за 13 днів. Природно, тому що у нього багато передплатників. Перед початком продажів Чень Цзюбей (стрімерський псевдонім Сянсі Цзюмей) вела трансляції на Taobao, розповідаючи про різні аспекти сільського побуту: як вона в’ялить м’ясо, збирає яйця і готує просту їжу в своєму скромному сільському будинку.

Місцева преса пише, що сільські стримери стали в Китаї справжнім хітом. На найбільшій платформі для електронної комерції Taobao відкрита спеціальна платформа для навчання стрімінгу. Корпорація Alibaba оголосила про програму по боротьбі з бідністю і злиднями в селі. Програма діє для продавців Taobao із сільської місцевості і включає в себе навчання стрімінгу 1000 фермерів.

Taobao запустила функцію live-стрімінгу в 2016 році, з тих пір кількість стримерів росте в геометричній прогресії. Для фермерів з бідних сільських районів Китаю стрімінг став новим способом шукати клієнтів. За даними компанії, за останні три роки сільськогосподарську продукцію на Taobao просували близько 100 тисяч live-стримерів.

Як повідомляється, після успіху Taobao до тренду приєдналися і інші платформи електронної комерції, в тому числі Kuaishou: всі вони відкривають канали відео трансляцій для сільських жителів. Така тенденція в чомусь унікальна для Китаю. Судячи з усього, в США і Європі, live-стрімінг і електронна комерція ще не об’єдналися і представляють абсолютно різні сегменти інтернет-бізнесу.

Наприклад, відомими стали брати-фермери, які вирощують бамбукових щурів в Південному Китаї. Бамбукові щури вважаються делікатесом, а тепер вони реально перетворилися на мем, коли відеоблог на платформі Watermelon Video придбав вірусну популярність.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...