AMAZONE та FieldView об’єднують зусилля задля розвитку точного землеробства

Amazone ZG-TS оснащений WindControl

Компанія AMAZONE та FieldView, провідна платформа компанії Bayer для цифрового сільського господарства, розпочали стратегічну співпрацю з метою подальшого просування та спрощення адаптації практик розумного землеробства.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз AMAZONE.

Однією з головних цілей FieldView є надання фермерам глибшого й об’єктивнішого уявлення про продуктивність сільськогосподарських культур та угідь. Тому співпраця з AMAZONE має на меті забезпечити бездоганну інтеграцію та зв’язок між технікою AMAZONE та FieldView Drive.

Базова сумісність із обприскувачами для захисту рослин і розподільників добрив AMAZONE вже існувала в минулому. Зокрема, компанії працювали над удосконаленням документації щодо змінних норм добрив на основі карт внесення. Таким чином, розподільники  добрив AMAZONE можуть застосовувати різну норму внесення зліва та справа під час обробки карт внесення. У FieldView завдяки співпраці з AMAZONE також можливий став запис із подвійною точністю.

Останнім часом обидва партнери мали справу з посівною технікою AMAZONE. Зокрема, йдеться про сівалки, які можуть одночасно вносити насіння, добрива тощо з різних резервуарів. І сьогодні ми вже можемо анонсувати, що в одній із наступних версій FieldView Cab App вже буде доступна інтеграція для сівалок AMAZONE. Це рішення дозволить FieldView повністю фіксувати всі продукти, внесені під час посіву, і використовувати їх як основу для розуміння та аналізу надалі.

На додаток до безпроблемного збору, зберігання та візуалізації важливих польових даних, FieldView допомагає користувачам щодня приймати кращі рішення та досягати оптимуму для вирощування. Це стосується як від визначення пріоритетності полів для раннього виявлення проблем і моніторингу стиглості в кінці сезону до детальної оцінки демо-ділянок і польових випробувань агрономічної ефективності окремих ресурсів (добрив, насіння, ЗЗР) під час вирощування. Інноваційні технології та надійна якісна техніка AMAZONE надають сучасним агровиробникам інструменти для цілеспрямованого та ефективного застосування будь-яких засобів та технологій.

«Це хвилюючий і ключовий час для інновацій у сільському господарстві. Ми справляємося з викликами, і компанія Bayer зосереджена на тому, щоб надавати фермерам цілісні рішення, засновані на наукових знаннях. Задовольняючи потреби наших клієнтів, ми тісно співпрацюємо з провідними галузевими партнерами, щоб забезпечити збір даних і обмін ними між різними платформами. Ми прагнемо допомогти агровиробникам у використанні сучасних інструментів та навичок», – коментує Крістін Брунель-Ліньо, Digital Farming Solutions EMEA.

У майбутньому аграрії, які вже користуються рішенням FieldView, отримають ще більше переваг завдяки технічному досвіду AMAZONE, оскільки обидва партнери мають намір отримувати додаткові рівні даних, окрім підвищення точності та якості зібраних даних. Наприклад, погодні дані, отримані від машин AMAZONE, дозволять приймати кращі рішення відразу під час польових робіт або після оцінки якості роботи.

«Надання подальших об’єктивних рівнів даних, створених машиною, стане основою для точних рішень сільськогосподарського бізнесу. Сумісність між технікою AMAZONE та такими системами, як FieldView, дозволяє агровиробникам визначити додатковий потенціал оптимізації у своїй діяльності та відповідно адаптувати процеси. Таким чином, доступ до додаткових даних датчиків наших інноваційних машин AMAZONE ще більше сприяє підвищенню ефективності та результативності сільського господарства. Більше того, ці дані вже лежать в основі величезного прогресу, досягнутого завдяки точному землеробству», – переконаний Грегор Бенсманн, менеджер із продуктів Smart Farming.

FieldView Cab App, що візуалізує дані, отримані з датчика

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *