Американські фермери втратили тисячі тонн врожаю через карантин

Сільгоспвиробники в США змушені знищувати мільйони тон швидкопсувних фруктів і овочів, оскільки через карантин позбулися багатьох клієнтів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на dt.ua.

Закриття підприємств громадського харчування та готелів у США позбавило замовлень багатьох дрібних і середніх фермерів, змушуючи їх утилізувати власний врожай, який вони не сподіваються продати. Найбільш вразливими в такій ситуації опинилися помідори, салат і зелена квасоля.

“Це катастрофа, — стверджує фермер з Флориди Тоні Дімар. — Я втрачаю урожай, втрачаю покупців, залишаю пакувальний матеріал”.

За словами Дімара, він змушений спостерігати, як 10 мільйонів тонн помідорів згнили в його господарстві, залишившись незібраними.

Пошуки роздрібних покупців або продуктових банків, які могли б взяти їх товар, в більшості випадків виявляються марними і фермери сподіваються лише на фінансову підтримку уряду.

Найбільше об’єднання фермерів “Об’єднана асоціація свіжих продуктів” у співробітництві з Міністерством сільського господарства США намагається налагодити допомогу, залучаючи рітейлерів, і навіть домовляючись про безкоштовні постачання в державні школи.

Фермер Пол Аллен, який володіє 8 000 акрів (3237 гектарів) угідь в окрузі Палм-Біч, змушений залишити на полях врожай зеленої квасолі, оскільки не бачить сенсу оплачувати навіть збір продуктів, на які немає попиту.

“Ми не зможемо працювати, якщо не отримаємо допомогу в рамках федерального пакету стимулювання або страхування від призупинення роботи підприємства”, — сказав Дімар.

Міністерство сільського господарства США запевняє, що відстежує ситуацію і буде застосовувати свої заходи для полегшення ситуації.

У США для подолання економічних наслідків епідемії коронавіруса прийнятий пакет урядової допомоги підприємствам і домогосподарствам на 2,2 трильйона доларів.

У Південній Америці спалах зараження коронавірусом супроводжується посухою, що також призведе до втрати значної частини врожаю.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *