Американські компанії-гіганти хочуть підтримати реформу зрошення в Україні, — міністр

Американські аграрні компанії-гіганти Lindsay та Cargill хочуть підтримати реалізацію іригаційної реформи в Україні, повідомив міністр агрополітики України Роман Лещенко за підсумками зустрічі у представниками американського бізнесу у рамках візиту до США президента та урядової команди.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку Р. Лещенко.

«Зустрічалися з провідними представниками американського бізнесу, які працюють, зокрема, і в аграрному секторі. Володимир Зеленський представив їм наш План із трансформації України, який спрямований на залучення близько $300 млрд в українську економіку.
У контексті агросектору Президент України окреслив успішну реалізацію земельної реформи та пріоритет у проведенні іригаційної реформи», — написав Лещенко.

За його словами, на зустрічі були присутні аграрні компанії-гіганти Lindsay та Cargill.

«Вони відзначилися глобальним інвестуванням в агросектор. Cargill, приміром, інвестувала у будівництво найбільшої портової інфраструктури — порт «Південний». Було приємно почути від таких масштабних компаній схвальні відгуки про успішність реалізації земельної реформи, збільшення продуктивності в с/г, а також ефективне відшкодування ПДВ в автоматичному режимі», — зазначив міністр.

«Обидві компанії наголосили на важливості проведення іригаційної реформи в Україні та підтвердили своє бажання сприяти в реалізації відповідного проєкту, бо вбачають у ньому стратегічну перспективу на роки», — резюмував він.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *