«Аскет Шиппінг» в Бердянську завершує перевалку ячменю нового врожаю

«Аскет Шиппінг» в Бердянську завершує перевалку ячменю врожаю 2021 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку компанії.

У структурі зернових культур, якими оперує «Аскет Шиппінг» в новому сезоні, переважає пшениця. З початку сезону обсяг перевалки «Аскет Шиппінг» становив близько 0,2 млн тонн і компанія завантажила 36 судів. Країни призначення вантажів — Туреччина і Єгипет.

«У цьому сезоні з ранніх зернових до нас на склади надходили тільки ячмінь і пшениця, причому 70% вантажів — це пшениця. Ячмінь зазвичай першим приходить на початку сезону і першим закінчується. Ще 2-3 судна з ячменем маємо відправити у вересні й залишиться тільки пшениця. З країн-імпортерів зернових, куди відправляються завантажені судна, в цьому році переважає Туреччина, це теж одна з особливостей нового сезону, — розповіла директор Бердянського філії компанії Вікторія Абреева. — Зараз почалося збирання пізніх зернових, кукурудзи та соняшнику. Відповідно сільгоспвиробникам потрібні площі для зберігання цих культур, тому вони почали активно завозити пшеницю на наші склади. Прийом зерна ведемо цілодобово».

«Цей сезон розпочався із запізненням, перше судно під навантаження зерна нового врожаю прийшло в середині липня. Відповідно, перевалка зерна нового врожаю в липні стартувала з другої половини місяця. А в серпні весь місяць безперервно робота йшла в інтенсивному темпі. Були зміни, коли одночасно велося завантаження чотирьох суден, з кількох точок відвантаження, відповідно і були такі рекорди — більше 10 тисяч тонн за добу», — додала директорка.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *