Главная / АГРОНОВИНИ / A’SPIK GROUP планує на початку вересня почати збирання цукрового буряка

A’SPIK GROUP планує на початку вересня почати збирання цукрового буряка

У господарствах групи компаній A’SPIK GROUP планують 10 вересня цього року почати збирання цукрового буряку з площі майже 1,3 тис. га. Про це 30 серпня повідомила прес-служба компанії в мережі Facebook. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Уточняється, що, за словами керівника земельного напрямку A’SPIK GROUP Анатолія Салашінского, стан посівів цукрових буряків в цілому оцінюється як нормальний, проте висока температура повітря вплинула на поширення церкоспорозу.

«Аномальна висока температура сприяла розвитку церкоспорозу, тому наділи, заплановані до пізньої копанні, ми додатково обробили фунгіцидом, щоб зупинити поширення хвороби, адже хвороба зменшує рівень цукристості коренів. В цілому фітосанітарний стан посівів не викликає особливого занепокоєння», — розповів А. Салашінскій.

Також повідомляється, що для збирання цукрових буряків A’SPIK GROUP буде використовувати власний парк техніки, а для транспортування до заводу залучати сторонніх підрядників.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Чернівецький олійно-жировий комбінат ViOil відновлює роботу

Після зупинки на плановий капітальний ремонт Чернівецький олійно-жировий комбінат промислової групи ViOil відновлює свою роботу.  ...

David Montgomery Womens Jersey