Astarta-Kyiv затвердила стратегію декарбонізації

Астарта, спільно з ЄБРР та EY, розробили систему кліматичного корпоративного управління холдингу. Це комплексний план дій, який включає як удосконалення розрахунку викидів парникових газів для Scope 1-3, аналіз кліматичних сценаріїв, визначення фізичних і перехідних кліматичних ризиків, так і розробку стратегії декарбонізації.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Astarta-Kyiv.

7 листопада Рада директорів Астарти затвердила стратегію декарбонізації холдингу.

Практична складова стратегії передбачає: масштабування практик регенеративного землеробства, підвищення енергоефективності виробництва, використання альтернативних джерел енергії.

Заходи, які плануються впровадити до 2030 року, дозволять зменшити викиди парникових газів компанії на 44% по відношенню до 2022 року. Також сприятимуть покращенню здоров’я та збереженню вологи ґрунтів, зменшенню використання добрив, зростанню врожайності і зменшенню споживання енергії на виробництві.

«Астарта – соціально відповідальний бізнес, а тому зусилля нашої команди спрямовані на розширення практик сталого розвитку, а також вивчення і впровадження короткострокових та довгострокових інструментів адаптації до зміни клімату та пом’якшення її наслідків», – зазначила Юлія Берещенко, директор зі сталого розвитку бізнесу та зв’язків з інвесторами Астарти.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *