Автономний сільськогосподарський робот може зробити революцію у сільському господарстві

Новозеландська сільськогосподарська компанія під назвою Robotics Plus створила автономний багатоцільовий модульний транспортний засіб, який може допомогти впоратися зі зростаючою нестачею робочої сили та полегшити виконання сільськогосподарських завдань.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на foodbeast.com.

Парком автономних роботів може керувати одна людина. Робот може виконувати такі завдання, як обприскування, боротьба з бур’янами, мульчування, косіння та аналіз урожаю на оптимальному рівні.

«Ми створили гнучку сільськогосподарську платформу, здатну адаптуватися до різних типів культур за допомогою інструментів для різних застосувань, забезпечуючи цілорічну автоматизацію та максимізуючи використання машин», — сказав Стів Сондерс, співзасновник і генеральний директор Robotics Plus.

Забезпечуючи широке застосування автоматизації, компанія розробила «інтелектуальне розпилення», тобто процес, за якого система інтелектуально змінює швидкість потоку для досягнення рівномірного та ефективного результату.

Окрім полегшення робочої сили, робот був створений так, щоб займати невелику площу, тобто він працює лише тоді, коли йому це необхідно. Завдяки гібридному електричному дизельному двигуну він обіцяє забезпечувати вражаючі польові характеристики.

«Електродвигуни забезпечують чудовий крутний момент і контроль, тоді як дизельний генератор Tier 4 означає, що транспортний засіб може працювати протягом тривалого часу. Витрата палива зведена до мінімуму завдяки електричному приводу всіх систем, включаючи інструменти. Регенеративне гальмування та батареї високої ємності також підвищують ефективність і радіус дії», – пояснив доктор Алістер Скарф, співзасновник і технічний директор Robotics Plus.

Транспортний засіб також має легку конструкцію, інтелектуальну систему повного приводу та незалежні колісні двигуни, які забезпечують зчеплення та контроль, але зменшують ущільнення ґрунту для захисту ґрунту. Ще однією важливою особливістю є його модульна конструкція, яка полегшує обслуговування, навіть якщо одна частина виходить з ладу. За потреби оператори можуть просто замінити модуль.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *