«Байєр» і Temasek відкривають інноваційну компанію з вертикального землеробства

Leaps by Bayer, інвестиційний проєкт компанії «Байєр АГ» та Temasek, міжнародна компанія зі штаб-квартирою у Сінгапурі, оголосили про спільні інвестиції та створення нової компанії Unfold. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на bayer.ua.

Нова компанія розроблятиме інноваційні технології для вирощування овочів на вертикальних фермах за новими стандартами ефективності та сталого розвитку.

В той час як більшість вертикальних ферм працюють над інфраструктурою, Unfold — єдина компанія з безпрецедентними технологіями для розкриття генетичного потенціалу вертикальних ферм. Використовуючи генетику насіння (гермоплазму) овочевих рослин, Unfold займатиметься розробкою нових сортів в комплексі з агрономічними порадами та унікальною атмосферою вертикальних ферм.

Unfold зібрав 30 млн доларів для початкового фінансування та отримав права на деякі види гермоплазми з портфоліо «Байєр».

«Інновації у сталі рішення в сільському господарстві — це одна з 10 сфер, на які спрямовані наші інвестиції», — зазначив Юрген Екхардт, керівник Leaps by Bayer, який був заснований для пошуку проривних інновацій у сфері охорони здоров’я та сільського господарства. — Інвестиції у компанію Unfold – це чудовий приклад трансформаційного, креативного підходу для розвитку сільськогосподарських продуктів, які відповідають потребам споживачів, фермерів та планети. Головні переваги — це збільшення доступу до свіжих фруктів та овочів та підтримка місцевого виробництва у сталий спосіб у великих містах».

Інвестиції відповідають нашому новому баченню «Світ без хвороб та голоду» та зобов’язанням щодо виконання цілей сталого розвитку ООН до 2030 року, особливо забезпечення здорового способу життя та припинення голодування.

Вертикальні ферми також відомі як криті ферми або споруди зі штучним світлом (PFAL), на яких використовують внутрішні засоби вирощування та штучне світло, зменшуючи залежність від синтетичної хімії та інших засобів захисту рослин, а також оптимально використовуючи воду в умовах обмежених ресурсів.

Вертикальні ферми сприяють прискореному росту культур, дозволяючи отримувати свіжі місцеві продукти. Їх вирощування не потребує багато землі та використання великої кількості природних ресурсів, а також зменшує потребу у логістиці та транспортуванні. Unfold підтримає місцеве виробництво овочів та задовільнить потребу у постачанні безпечних продуктів, особливо у пустелях та під час пандемії COVID-19.

Інвестиції у вертикальні ферми останнім часом суттєво зростають, в основному через зменшення орних земель та зростаючого попиту на продукцію місцевого виробництва, а також збільшення урбанізації.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *