Главная / АГРОНОВИНИ / «Баришівська зернова компанія» розширює Пирятинський елеватор

«Баришівська зернова компанія» розширює Пирятинський елеватор

У відділенні «Пирятинський елеватор» «Баришівської зернової компанії» розширяють можливості для сушіння зерна. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

Черговий крок — придбання нової сушарки фірми Bonfanti. Тепер у підрозділі тривають роботи з монтажу та встановлення нового обладнання. Сушарка, за прикладом найкращого досвіду і технічних напрацювань «Баришівської зернової компанії», буде обладнана теплогенератором на твердому паливі.

«Ми не припиняємо роботу з покращенню послуг на нашому елеваторі. Сьогодні отримали нову сушарку Bonfanti, яка має продуктивність 750 тон на добу. Таким чином найближчого часу ми збільшимо приймання на нашому елеваторі з 1,5 до 2,5 тисяч тон зерна», — Володимир Клепач, директор відділення «Пирятинський елеватор» «Баришівської зернової компанії». 

Нова зерносушарка — це черговий крок реалізації програми сталого екологічного розвитку, яку компанія активно впроваджує у свої кластерах.

Програму оцінили провідні експерти міжнародного рівня. У результаті наприкінці минулого року «Баришівська зернова компанія» отримала 10 мільйонів євро від Європейського банку реконструкції і розвитку. Фінансування передбачається вкласти, зокрема, і в будівництво нових елеваторних потужностей з використанням технологій збереження довкілля.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Чому українські фермери відмовляються від вирощування томатів?

Стрімким поширенням в Україні шкідника пасльонових — південноамериканської томатної мінуючої молі Tuta absoluta пояснюється висока ...

David Montgomery Womens Jersey