BASF презентував нові препарати для сої та зернових

16 січня підрозділ Agriculture Solutions компанії BASF провів щорічну конференцію «Переваги без обмежень!». На зустрічі експерти вперше презентували одразу дві новинки, які виходять на ринок 2019 року, — гербіцид для сої Корум®, фунгіцидний протруйник для зернових Кінто® Плюс. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії.

Селективний страховий гербіцид для сої Корум®, завдяки подвійній силі якого поле залишатиметься чистим навіть після однієї обробки. Він ефективний проти дводольних та перерослих бур’янів, контролює бур’яни у складних погодних умовах, не дає фітотоксичності. Завдяки подовженій ґрунтовій дії він здатен стримувати ріст бур’янів навіть у наступні сезони.

Інноваційний фунгіцидний протруйник Кінто® Плюс, який контролює основні хвороби зернових, такі як септоріоз, снігова пліснява та коренева гниль. Наявність діючої речовини Ксеміум® стимулює фізіологічні процеси у рослині й забезпечує AgCelence®-ефект. А досконала формуляція утримує протруйник на насінині й допомагає уникнути його осипання в процесі транспортування та сівби.

Спеціально для українського ринку компанія BASF випустила оновлену версію цифрового рішення для сільського господарства xarvio™ FIELD MANAGER. Це комерційний цифровий продукт, який здатний прорахувати ризик розвитку хвороб на кожному полі, надавати індивідуальні карти обробок з оптимальним розрахунком часу внесення засобів захисту рослин. Вже 2018 року понад 100 українських аграріїв спробували це рішення.

За допомогою цифрового продукту хarvio™ SCOUTING, BASF надає аграріям можливість контролювати стан культури прямо в полі. Використовуючи розпізнавання за фотографіями, штучний інтелект і технологію обміну даними, він дозволяє агровиробникам миттєво і точно визначати типи бур’янів і хвороб на полях. Програма працює на розширених алгоритмах штучного інтелекту, які постійно підвищують точність і функціональність шляхом навчання й обміну даними. Програма доступна безкоштовно в App Store та Google Play.

Крім того, компанія представила ринку онлайн-рішення «Дій вчасно» для продукту Акріс®. Це рішення дозволяє обрати найкращий період для внесення гербіциду на полі. Графік показує кількість опадів за останні 4 дні, та прогноз вірогідності необхідної кількості опадів, для найкращої активації продукту у порівнянні з основним конкурентом. За рахунок кращих властивостей диметенаміду–П, такий продукт буде більш гнучким для застосування та допоможе вибрати найоптимальнішу дату для внесення фермерами.

«Цього року у нашій компанії виходять одразу два препарати, цінні для українських господарств. Ми розуміємо, що наші клієнти дотримуються високих стандартів вирощування культур та обробки полів, тому постійно шукаємо нові вирішення їхніх проблем. Щороку ми аналізуємо, які результати вони приносять на практиці й радо ділимося цією інформацією з аграріями. Тільки постійно обмінюючись досвідом ми зможемо разом стимулювати розвиток українського агросектору», – коментує Тіберіу Діма, керівник департаменту BASF.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *