Главная / АГРОНОВИНИ / Близький Схід став найбільшим ринком збуту українських яблук навесні 2019 року

Близький Схід став найбільшим ринком збуту українських яблук навесні 2019 року

У березні-квітні 2019 року до країн Близького Сходу українські садівники експортували понад 10 тис. тон свіжих яблук, а за перші чотири місяці року — майже 18 тис. тон. Про це повідомляє прес-служба Української плодоовочевої асоціації (УПОА). Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгро Груп.

Головними близькосхідними імпортерами яблука з України стали Туреччина та Ірак, які імпортували в середньому близько 2 тис. тон українського яблука кожен місяць.

В ОАЕ Україна експортувала понад 600 тон яблука кожен місяць 2019 року, а в Саудівську Аравію — близько 150 тон щомісяц.

Російський ринок залишався також дуже важливим, однак обсяги реекспорту українського яблука в Росію через країни, які займалися таким бізнесом, вперше почали поступатися обсягам поставок яблука в країни Близького Сходу.

У середньому, за оцінками аналітиків, щомісяця в Росію потрапляло до 3 тис. тон українського яблука — тобто в півтора рази менше, ніж відвантажували в країни Близького Сходу.

Зазначається, що значна частина експорту українського яблука в Туреччину призначалася не для цієї країни. Туреччина реекспортувала свіже українське яблуко в Єгипет та Ірак, а також, за непідтвердженими даними, Туреччина поставляла українське яблуко і в Росію.

Серед найбільших імпортерів українського яблука були також Швеція, Малайзія та Індія, які закуповували від 100 до 300 тон яблука в місяць. З незвичайних напрямків експорту відзначимо також поставки українського яблука в Афганістан в розмірі 185 тон.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Україна та Білорусь посилять співпрацю в аграрній сфері

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко і міністр сільського господарства і ...

David Montgomery Womens Jersey