Блокада кордону порушує міжнародні договори, – Володимир Балін

На пункті пропуску «Шегині-Медика» в черзі на в’їзд в Україну перебувало понад 1000 машин, і зараз їхня кількість збільшилась, повідомив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Media Center Ukraine – Ukrinform.

Він наголосив, що умови страйкарів є неприйнятними ні для перевізників України, ні для економіки держави.

З його слів, для вирішення питання Україна разом з Європейською комісією попереджала уряд Польщі про те, що страйк порушує ряд міжнародних договорів. Міністерства інфраструктури також збирає інформацію про порушення з боку страйкарів та передає її уряду Польщі.

Зі свого боку, спільнота автоперевізників винайняла адвокатів, які будуть доводити уряду польській стороні що вони мають відкликати дозвіл на проведення страйку, тому що страйкарі мають числення порушення. Якщо це рішення не буде прийнято,то Асоціація буде вимагати це через суд.

До українських перевізників готовий долучитись і польський бізнес, який також страждає від блокади кордону.

«Сьогодні, на жаль, польський політикум не зовсім розуміє, що відбувається на кордоні. Розуміє це тільки той бізнес польський, який втрачає сьогодні від блокувань, тому що багато польських компаній мають кооперацію з українськими компаніями. Відповідно, вони зараз втрачають, відповідно вони готові зараз долучатись до нас з тим, щоб в судовому порядку скасовувати дозволи на ці страйки», – розповів Володимир Балін.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *