Боєць взяв відпустку, щоб зібрати врожай, потім – знову на фронт

56-річний волинянин Олександр Костюк пішов на війну добровольцем, служить у стрілецькому батальйоні, бійці якого зараз виконують завдання у Запорізькій області. Днями боєць відпросився у командування в короткочасну відпустку – на жнива.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

В селі Клюськ на Ковельщині родина обробляє 150 гектарів землі. Поки Олександр на фронті – господарює дружина Тетяна. Військовий каже: відпросився у десятиденну відпустку, бо мусить хоч декілька днів провести у полі і допомогти родині.

Зі слів Тетяни Костюк, вправлятися самій з великим господарством важко. Спочатку, розповідає дружина, не все вдавалося, доводилося по кілька разів телефонувати до чоловіка.

«Якщо він господарював 18 років, то мені з нуля за півтора року не так легко. В нас ні агронома, ні завферми, ні бухгалтерів, тільки керівник в одному обличчі», – говорить жінка.

Урожай цього року хороший, каже Олександр. Не знімаючи військову форму боєць одразу пішов у поле, де достигає ріпак і пшениця, яку вже треба молотити.

«Заскучав. Там в цій формі ходжу і тут одразу на поле. Тут своє рідне і там також. Там війна, де потрібно бути і тут також», – додає військовий.

Попри те, що побачив і обійняв рідних, говорить боєць, війна не відпускає.

«Як командир взводу мені зведення йдуть, які я кожен день продивляюся. Парадокс, що радіємо коли поранений, бо не вбитий. Дуже усе там заміновано».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *