Главная / АГРОНОВИНИ / Британський Independent розповідає про українську фуа-гру

Британський Independent розповідає про українську фуа-гру

Після розслідування, яке потрапило до зоозахисної організації «Відкриті Клітки» та набуло масового розголосу, все більше людей почали звертати увагу на проблему насильницького відгодовування на фермах по виробництву фуа-гри. Кадри, які зняв анонім, розлетілися Європою, піднявши обурення у десятків тисяч небайдужих людей. На кадрах, що демонструють жорстокість направлену на тварин для виробництва продукту luxury сегменту — фуа-гра, продукт, який все ще користується попитом у ресторанах та присутній на полицях в супермаркетах. Про це пише propozitsiya.com.

«В Україні є лише один виробник фуа-гра, MХП,  який є найбільшим виробником птиці в країні. Минулого року компанія заявила, що продала 50 тис. тонн фуа-гра, в основному на експорт.

Законодавство про благополуччя тварин забороняє хворобливі та шкідливі методи для отримання продуктів тваринного походження, але свідок сказав, що близько 20 птахів на день загинули від насильства або травм.

Невідомо, чи український фуа-гра потрапляє до Великобританії для реалізації, але достовірно відомо, що  Франція, Нідерланди та Китай її імпортують» — говорить Independent.

Нагадуємо, що мало хто здогадується про реалії промислового вирощування тварин.

Та на задокументованих кадрах добре видно процеси транспортування тварин (птахів жорстоко закидають з вантажівки у клітки), годівлі (металеві труби, змащені моторним маслом, засовують в горло гуски, щоб повністю наповнити шлунок їжею) та інші знущання (травмування та смерті тварин, що полишенні страждати та гнити у купі інших загиблих). Насильницьке годування — стандартна практика на фабриках “фуа-гра”, щоб печінка тварини максимально “погладшала”. Таким чином орган птаха збільшується у 10 разів від стандартного розміру птаха та починає хворіти. У результаті усі тварини на таких птахофермах забиваються, а “жирна печінка” продається як фуа-гра.

В багатьох країнах виробництво фуагри є забороненим. Практика, яку задокументував робітник, можно спостерігати на усіх фабриках з виробництва даного продукту по всьому світі. Український бізнес має відмовитись від підтримки таких тортур тварин.

Відкриті клітки Україна починають інформативну кампанію про методи виробництва фуа-гра. Організацією ініційовано звернення до ресторанів та ритейлерів щодо їхньої відмови від купівлі даного продукту.

Детальніше про кампанію на сайті: https://stopfoiegras.com.ua/

Відео з ферми — https://youtu.be/Jo7PpQcirKQ

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Прибутковість вирощування лохини в Україні істотно впала

Через несподівані морози врожай лохини в Україні карколомно знизився, впала й прибутковість її вирощування. До ...

David Montgomery Womens Jersey