Через блокування кордонів економіка України втратила понад мільярд євро

Блокування кордонів польськими перевізниками позначилося не тільки на економіці України, а й значних втрат зазнала економіка Польщі, повідомив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Media Center Ukraine – Ukrinform.

«Якщо казати глобально, то економіка України втратила понад мільярд євро. Ще більше втратила польська економіка. Я думаю, що сьогодні з такими ризиками ми втрачаємо стратегічне партнерство, через те, що сьогодні наші експортери не можуть укласти угоду зі своїми клієнтами, зокрема, в Європейському Союзі. І ті, своєю чергою, через складнощі логістики шукають аналогічні товари в інших державах, зокрема і в Польщі», – пояснив Володимир Балін.

Віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін вважає, що українським перевізникам треба говорити з експортерами й імпортерами про те, що перетин кордону треба здійснювати через Словаччину, Угорщину та Румунію.

«В Словаччині влада категорично відносилася до страйків і розблоковувала кордон, найбільше вони там стояли чотири дні. Угорщина взагалі заборонила перекривати дорогу, якщо страйкувати, то біля дороги і не заважати руху транспорту. Румунія не вимагає повернення дозволів, активно співпрацює з Україною щодо перспектив розбудови пунктів пропуску, в тому числі через молдовську територію. А ми готові возити товари в обхід Польщі, я не бачу сьогодні іншого варіанту. Тому що потяг це альтернатива, але це 20, 30, 40 машин на добу, і це не вирішить питання», – пояснив Володимир Балін.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *