Проєкт USAID допоміг збільшити потужності підприємству на Черкащині

Приватне підприємство «Фенікс Агро» отримало від проєкту USAID «Економічна підтримка України» ваги для зважування автомобільного транспорту із зерном. Ваги будуть використовувати на потужностях компанії у Черкаській області. Зараз на підприємстві роблять бетонний фундамент – основу-майданчик для встановлення ваг. Планують завершити ці роботи до кінця січня 2024 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Проєкту USAID.

«Для забезпечення безперервного та ефективного процесу приймання, накопичення та відвантаження зерна в процесі перевалки зерна на нашому підприємстві потрібні потужні ваги. До цього моменту у нас не було ваг, придатних для зважування автомобілів із зерном. Підприємство орендувало ваги у компаній-партнерів, на це витрачали час (бо до ваг потрібно було їхати), пальне та гроші на оплату цих послуг. Нові ваги дозволять нам належним чином організувати приймання, накопичення і відвантаження зерна зі складів, що використовує компанія на великі автомобілі-зерновози, в тому числі й напряму на експорт. Після встановлення автоваг ми зможемо зважувати до 750 тонн зерна в день», – розповів виконавчий директор ПП «Фенікс Агро» Олександр Тетянко.

ПП «Фенікс Агро» працює з 2010 року як спеціалізований трейдер та постачальник, що обслуговує велику агроспільноту фермерів, об’єднаних в Перший український аграрний кооператив (ПУСК), сукупний земельний банк якого складає понад 200 тис. гектарів. Кооператив об’єднує 74 фермери в центральних та західних областях України. Штат компанії ПП «Фенікс Агро» становить понад 120 співробітників.

З 2020 року компанія почала продавати зернові культури на експорт. У першу чергу продають сільськогосподарську продукцію кооперативу – кукурудзу, пшеницю, рапс, соняшник. Підприємство швидко нарощує експорт зерна, а також поставляє кормову сировину і пальне для агропартнерів. З березня 2022 року підприємство розпочало активну експортну діяльність і реалізувало майже 16 тис. тонн агропродукції на експорт. За неповний 2023 рік обсяги експорту зросли до 80 тис. тонн. Підприємство планує надалі нарощувати обсяги експорту.

Закупівля обладнання відбувається в рамках Ініціативи стійкості сільського господарства в Україні (АГРІ-Україна), яку реалізує Агентство США з міжнародного розвитку, для пом’якшення глобальної продовольчої кризи, що загострилася через жорстоку війну росії проти України.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *