Через ДАР можна подавати електронну звітність до органів статистики

Електронне подання звітності до органів статистики тепер доступне через Державний аграрний реєстр (ДАР). Щоб скористатися цією функцією, потрібно зайти в особистий кабінет на сайті ДАР, знайти в розділі «Електронні документи» відповідний шаблон для звіту, обрати період та тип звіту.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Після вибору параметрів система автоматично створить електронний документ, де можна внести необхідну інформацію. Цей документ можна зберегти, відредагувати та надіслати до органів статистики. Важливо пам’ятати, що перед надсиланням документ потрібно підписати та зашифрувати за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Якщо всі кроки виконані правильно, статус документа буде видно у розділі «Електронні документи» на сторінці «Мої документи». Після прийняття органами статистики статус зміниться на «Прийнято». Для отримання квитанції про прийняття звіту органами статистики потрібно натиснути на комірку справа напроти документу з позначкою «Прийнято» та перейти на вкладку «Файли» та розшифрувати отриману квитанцію за допомогою КЕП.

Ця нова можливість спростить процес звітності для агровиробників, дозволяючи зручно та ефективно виконувати обов’язкові вимоги щодо подання інформації до органів статистики.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *