Через ДАР з 1 вересня можна буде подати заявку на дві програми держпідтримки

З 1 вересня українські аграрії зможуть подати заявку в Державний аграрний реєстр (ДАР) на дві програми з держпідтримки: виплату на гектар землі та на дотацію за утримання корів, заявив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Розпочинаємо через ДАР дві програми підтримки. Перша – це виплата на гектар у розмірі 3100 грн на 1 га. Максимальний розмір – до 120 га. Немає обмежень, скільки гектарів є у власності громадян, це може бути і один, і два гектари. Друга програма – підтримка тих, хто тримає від 3-х до 100 корів. Виплата буде в розмірі 5300 грн на корову», – зазначив Т. Висоцький.

За його словами, підтримку зможуть отримати в тому числі й особисті селянські господарства. Єдина і головна умова – земельні ділянки мають бути зареєстровані. «Сіру діяльність ми не підтримуємо», – наголосив перший заступник міністра.

При цьому він додав, що зареєструватися в ДАР можна вже зараз, «а з 1 вересня за 5 хвилин відправити заявку на ту чи іншу допомогу».

«Зареєструватися може будь-хто, для цього потрібно мати електронний підпис. Це не обов’язково має бути юридична особа, може бути фізична особа-селянин. Жодних обмежень немає», – пояснив Т. Висоцький.

Також він уточнив, що за неповні два тижні функціонування ДАР у ньому вже зареєструвалося понад 3 тис. аграріїв.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *