Главная / АГРОНОВИНИ / Ціни на абрикос в Україні за тиждень впали на 21%

Ціни на абрикос в Україні за тиждень впали на 21%

Ціни на українському ринку абрикосів продовжують подати. За останній тиждень ціни знизились на 21%. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ПроАгро Груп.

Як повідомляє Українська плодоовочева асоціація (УПОА), зниження цін передусім викликані суттєвим збільшенням пропозиції, в результаті виходу українських виробників на ринок.

«Якщо кілька тижнів тому весь асортимент був представлений винятково імпортною продукцією, то зараз конкуренція між вітчизняною продукцією та абрикосами з Іспанії, Греції та Туреччини загострюється з кожним днем», — повідомляє директор з розвитку УПОА Катерина Звєрєва.

Але порівняно з попереднім сезоном ціна на абрикос в поточному році вища. На кінець третього тижня червня вона становить 22 грн/кг, в той час, як за аналогічний період минулого року вона складала всього 12 грн/кг.

«Цінова ситуація на ринку абрикосів зумовлена затримкою в дозріванні плодів в результаті низьких температур в квітні та травні. Таким чином, сезон для українських виробників розпочався на декілька тижнів пізніше ніж в 2018 році. Тим не менш, поступово на ринок виходять виробники не тільки з південних регіонів країни, але й з центральних та східних областей, що сприятиме подальшому зниженню цін на абрикос», — пояснює аналітик УПОА Семен Крамаренко.

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...