Ціни на яблука пішли вгору

За даними аналітиків, цього тижня українським виробникам вдалося активно підвищувати ціни на високоякісні яблука. Наразі високоякісні яблука з українських господарств продаються в діапазоні 14-22 грн/кг, залежно від якості, сорту та обсягу партії. За словами експертів, ціни на яблука в середньому на 30% вищі, ніж у кінці першого тижня цього року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Насамперед, зростання цін на яблука зумовлене, на думку ключових учасників ринку, помітною активізацією торгово-закупівельної діяльності в цьому сегменті. За словами самих виробників, ще тиждень тому попит на місцеві яблука був відносно невисоким, але вже сьогодні покупці практично всіх категорій зацікавлені в придбанні цієї продукції.

Сьогодні українські яблука продаються в середньому на 50% дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому ціни на яблука в цьому сезоні продовжують ставити нові рекорди порівняно з попередніми п’ятьма сезонами.

Пропозиція високоякісних яблук на українському ринку досить обмежена, що також сприяє зростанню цін на них. Багато виробників зараз продають переважно яблука, якість яких почала погіршуватися через тривале зберігання. Водночас вони планують продати якісні яблука раніше початку весни.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *