Главная / АГРОНОВИНИ / Ціни на кавуни в Україні за рік виросли в п’ять разів

Ціни на кавуни в Україні за рік виросли в п’ять разів

Ціни на кавун в Україні залишаються досить високими і практично не змінюються протягом двох тижнів. На сьогоднішній день купити кавун з поля можна не дешевше 4-5 грн/кг, а в Києві кавун оптом продається за цінами від 8 до 10 грн/кг. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на delo.ua.

Нагадаємо, що в цей же час роком раніше оптова ціна на кавун не перевищувала 1,7 грн/кг, а з поля його продавали в середньому дешевше 1 грн за кг. З огляду на сумний досвід минулого року, багато фермерів відмовилися від вирощування ранньої кавуна, вирішивши сконцентруватися на вирощуванні пізніх сортів кавуна, які вимагають менше зусиль та інвестицій при вирощуванні.

«Зниження виробництва раннього кавуна в комбінації з високими цінами на кавун в Європі в цей час привели до того, що попит та пропозиція збалансувалися, і ціни залишаються досить високими. Відповідно, ті, хто все-таки не відмовився від вирощування ранніх сортів кавуна у відкритому грунті і під плівкою або агроволокном, виявилися у виграші, адже ціни дозволяють їм непогано заробляти», — пояснив Андрій Ярмак, економіст інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Джерело: propozitsiya.com

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Перший в Україні пакгауз для кавунів та динь побудують в Херсонській області

У Херсонській області в рамках розвитку сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Широке», який з 2013 року працює ...