Ціни на кукурудзу продовжують зростати

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 11-17 грудня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня вартість кукурудзи продовжила кореляцію до зростання. На пшеницю індикативи здебільшого трималися на попередніх рівнях, однак за деякими напрямками прослідковувалося зниження. На ринку соняшника спостерігався низхідний напрямок цін після тижневого стабільного рівня, зокрема це пов’язано зі зниженням закупівельних цін переробних заводів.

«На ринку продовольчої пшениці підтримку індикативам додав попит борошномелів. Однак, виникали складнощі з реалізацією борошна, які стримували до більш суттєвого висхідного тренду. Зростання цін на фуражну пшеницю відбулося внаслідок попиту тваринницьких підприємств. За тижневим прогнозом для кукурудзи діапазон цін збережеться на попередніх рівнях, а на пшеницю буде спостерігатися волатильна динаміка із тенденцією до незначного послаблення», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 17 грудня:

  • кукурудза – 4 980,97 грн/т (+0,79%);
  • пшениця 2 клас – 6 080,81 грн/т (-0,61%);
  • пшениця 3 клас – 5 539,32 грн/т (+1,17%);
  • пшениця фуражна – 4 835,09 грн/т (+1,77%);
  • соя – 14 510,82 грн/т (+2,95%).

Ф’ючерси на американську кукурудзу залишаються стабільними п’ять тижнів поспіль. Оскільки ціни на бразильську кукурудзу високі, то значне зниження цін на кукурудзу в США виглядає малоймовірним. Ф’ючерси на пшеницю за підсумками тижня майже не змінилися, а на соєві боби піднялися.

«Експортний попит у США підвищився завдяки значному попиту з боку Китаю, особливо на ринку м’якої червоної озимої пшениці (SRW). Фонди скоротили свою коротку позицію по пшениці зі 120 тис. контрактів до 70 тис. Учасники ринку продовжують очікувати, що ціни на пшеницю будуть сезонно зростати в найближчі місяці», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *